Oto Gündem Dergi Yeni Sayı

Jeep Renegade adaletin kahramanı oldu

Jeep Renegade adaletin kahramanı oldu

Jeep, tüm dünya ile aynı anda ülkemizde vizyona giren Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminin yeni kahramanı oldu. Warner Bros. ile Fiat Chrysler Automobiles’in işbirliği sonucu, süper kahramanların yer aldığı bu özel filmde, daha cesur görünüme sahip siyah bir Jeep Renegade de rol alıyor. Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep’in showroomlarında mart sonuna kadar Renegade […]

27 Mart 2016 Pazar -
Facebook 0 Twitter 0

Jeep, tüm dünya ile aynı anda ülkemizde vizyona giren Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminin yeni kahramanı oldu. Warner Bros. ile Fiat Chrysler Automobiles’in işbirliği sonucu, süper kahramanların yer aldığı bu özel filmde, daha cesur görünüme sahip siyah bir Jeep Renegade de rol alıyor. Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep’in showroomlarında mart sonuna kadar Renegade modelinin test sürüşüne katılanlara ise Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi bileti hediye ediliyor.

SUV araçların ikonik markası Jeep, ülkemiz sinemalarında gösterime giren Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminde Renegade modeliyle rol alıyor. Fiat Chrysler Automobiles’in (FCA) dikkat çeken sponsorluğu kapsamında Bruce Wayne (Batman) karakteri, filmde özel bir Renegade versiyonu kullanarak seyircilerin karşısına çıkıyor. Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep markasının showroomlarında mart ayı boyunca Renegade modelinin test sürüşüne katılanlara ise Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmine bilet hediye ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi

    LS Medya
    Otogundem Dergisi
    Cep : 0507 302 01 22
    aliyildirim@otogundem.com.tr
    msn : otogundem@gmail.com

İletişim

© 2015 www.otogundem.com.tr