Ana sayfa Genel Megane Sedan Türkiye’yi karış karış gezecek

Megane Sedan Türkiye’yi karış karış gezecek

79
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin en çok tercih edilen modeli Renault Megane Sedan, bir roadshow organizasyonu ile yola çıkarak Türkiye’yi dolaşıyor.

Renault Megane Sedan Türkiye’yi geziyor. 13 Eylül’de İstanbul’da başlayan ve 21 Ekim’e kadar 5 şehri dolaşacak olan roadshow organizasyonunda Megane Sedan, ‘’Beklenmedik bir gün’’ sloganı ile otomobilseverlerle buluşuyor. Katılımcılar, test sürüşünün yanı sıra çeşitli teknolojik yenilikleri Megane Sedan ile deneyimleme fırsatı yakalıyor.
Google Tilt Brush ile 3 boyutlu resim çizme deneyimini yaşayacak olan katılımcılar, sanal gerçeklik gözlüğü ile kendi avatarlarını yaratırken, aynalı oda adı verilen alanda ise müzik ve ışık oyunları ile GIF uzantılı videolar çekebilecekler.
2017 yılında Otomotiv Gazetecileri Derneği tarafından “Türkiye’de Yılın Otomobili” seçilen Megane Sedan, bütün müşterilerinin talebine cevap verebilecek iki benzinli, bir dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuluyor. 6 hafta boyunca Megane Sedan Roadshow İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Adana’da otomobilseverlerle buluşacak.
  • 13-16 Eylül / İstanbul Anadolu – Viaport Pendik AVM
  • 20-23 Eylül / İstanbul Avrupa – Forum İstanbul AVM
  • 27-30 Eylül / Ankara – Kentpark AVM
  • 04-07 Ekim / Bursa – Korupark AVM
  • 11-14 Ekim / İzmir – Forum Bornova AVM
  • 18-21 Ekim / Adana – M1 AVM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here